Złóż reklamację
Aktualności: Rękawice BalbCare – kompleksowy zabieg manicure i pedicure

Kwiecień

4

Rękawice BalbCare – kompleksowy zabieg manicure i pedicure


Rękawice BalbCare to absolutny hit w pielęgnacji stóp i dłoni. Innowacyjna formuła emulsji zawartej w rękawicach dokładnie nawilża przez zamykanie (okluzja) właściwości emulsji, co sprzyja wzmocnieniu naszych paznokci.
Dzięki temu nasze dłonie i stopy są dobrze nawilżone, a paznokcie dłuższe i twardsze.
Emulsja BalbCare doskonale wpływa na nasza skórę, dzięki zawartym w niej idealnie skomponowanym składnikom, takim jak: keratyna, wapń, puder który zastępuje naparstek w momencie powstałych iszlpdzeń na naszej skórze, system antybakteryjny, ekskluzywny polimer czyli primer dzięki któremu lakier będzie utrzymywał sie na paznokciach cały tydzień w idealnym stanie, dodatkowo zawiera również wyciąg z Drzewa Herbacianego, który niweluje grzyby.
BalbCare znacznie skraca zabieg manicure, ponieważ nie potrzebujemy moczenia naszych dłoni w miseczce. Zawiera 26g emulsji, drewniany patyczek do odsuwania skórek oraz pilniczek.

 

 

 

 Dodany: 2016-04-04 14:52:51

Grudzień

4

dzień darmowej dostawy - 5.12.2017r. jak co roku przyłączamy się do akcji i również u nas możecie otrzymać paczuchę za free!   darmowa dostawa obowiązuje przesyłki opłacone przelewem bankowym lub payu! wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem dpd! minimalna kwota zam...
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Tel. 42 296 02 71
Tel. 533 353 993
Tel. 500 777 767

Pon.-Pt w godz. 9:00-18:00

e-mail: sklep@hkhf.pl
MARKI JAKIE SPRZEDAJEMY
stat4u