Złóż reklamację
Aktualności: Semilac żel smart - Nowość!

Marzec

18


Semilac żel smart CLEAR

Przezroczysty, bardzo mocny żel budujący, ktory idealnie sprawdzi się przy pracy na formie. Żel przeznaczony jest do metody trójfazowej - wymaga użycia Power Base. 
Utwardza się tylko i wyłącznie w lampie UV (2 min). Nie jest przeznaczony do lamp LED!Semilac żel smart GIGANT

Samopoziomujący żel o lekkiej, rzadkiej konsystencji, idealnie sprawdza się przy budowaniu paznokcia. Pozostawia piękny i wysoki połysk, dzięki czemu spełnia rolę nabłyszczacza. Utwardza się zarówno w lampie UV (2 min) jak i w LED (1 min).

Semilac żel smart MEGA WHITE

Kredowo biały żel o lekkiej, średnio rzadkiej konsystencji, przeznaczony do french manicure na zbudowanym paznokciu. Polecany jest również do wykonywania zdobień. Utwardza się zarówno w lampie UV (2 min) jak i w LED (1 min).

Semilac żel smart SIMPLE

Przezroczysty, samopoziomujący żel o średniej gęstości. Bardzo łatwo się rozprowadza, dzięki czemu idealnie sprawdzi się dla osób początkujących w stylizacji manicure. Utwardza się tylko i wyłącznie w lampie UV (2 min). Nie jest przeznaczony do lamp LED!Semilac żel smart TYTAN

Samopoziomujący żel o średniej gęstości - nowa formuła żelu tytan. Idealne sprawdzi się przy pracy na formie. Utwardza się zarówno w lampie UV (2 min) jak i w LED (1 min).


 

Dodany: 2016-03-18 12:46:32

Grudzień

4

dzień darmowej dostawy - 5.12.2017r. jak co roku przyłączamy się do akcji i również u nas możecie otrzymać paczuchę za free!   darmowa dostawa obowiązuje przesyłki opłacone przelewem bankowym lub payu! wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem dpd! minimalna kwota zam...
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Tel. 42 296 02 71
Tel. 533 353 993
Tel. 500 777 767

Pon.-Pt w godz. 9:00-18:00

e-mail: sklep@hkhf.pl
MARKI JAKIE SPRZEDAJEMY
stat4u