Złóż reklamację
BINGOSPA - KONCENTRAT 100% - ALGI ZIELONE DO MASAŻU - Z KAMFORĄ I OLEJKAMI 250G
zoomable

Najedź kursorem na zdjęcie aby uzyskać powiększenieKliknij na zdjęcie aby powiększyć
BINGOSPA - KONCENTRAT 100% - ALGI ZIELONE DO MASAŻU - Z KAMFORĄ I OLEJKAMI 250G

Wystaw opinie

Stan: w magazynie
Masz pytania dotyczące tego produktu? Zadzwoń:
42 296 02 71
533 353 993
500 777 767

BINGOSPA - KONCENTRAT 100% - ALGI ZIELONE DO MASAŻU - Z KAMFORĄ I OLEJKAMI 250G

 

 

Preparat zawiera algi Laminaria Digitata bogate w organiczny jod, potas, alginoany, kwasy tłuszczowe, fukosterol, proteiny, fukoidan, laminarynę, manitol, kwas alginowy, witaminę C i prowitaminę A. Substancje te zwiększają metaboliczne działanie komórek, stymulują przemianę materii - to najskuteczniejsze aktywne substancje redukujące podskórną tkankę tłuszczową, która jest główną przyczyną powstawania cellulitu. 

 


Masaż algami zielonymi BingoSpa delikatnie rozgrzewa skórę, dzięki czemu umożliwia błyskawiczną penetrację substancji aktywnych w głąb skóry zapewniając maksymalne efekty. Komórki tłuszczowe ulegają redukcji, a skóra staje się bardziej jędrna, sprężysta i właściwie ukrwiona.

 

 

Bogate w sole mineralne algi zielone BingoSpa głęboko nawilżają  i eliminują nadmiar wody wzmacniając spoistość skóry.

 

Dodatkowo kamfora i olejek miętowy działają oczyszczająco i odświeżająco a olejek pomarańczowy i eukaliptusowy nawilża i działa przeciw-starzeniowo na skorę.

 

Masaż algami delikatnie rozgrzewa skórę, dzięki czemu umożliwia błyskawiczną penetrację substancji aktywnych w głąb skóry zapewniając maksymalne efekty. Komórki tłuszczowe ulegają redukcji, a skóra staje się bardziej jędrna, sprężysta i właściwie ukrwiona. Zawarte w algach sole mineralne głęboko nawilżają i eliminują nadmiar wody, dodatkowo wzmacniając spoistość skóry.

 

JAK STOSOWAĆ

 

do masażu – nanieść preparat na miejsca z nadmierną tkanką tłuszczową, wmasować do pełnego wchłonięcia. Można stosować codziennie, daje uczucie świeżości, nie klei się.

Grudzień

4

dzień darmowej dostawy - 5.12.2017r. jak co roku przyłączamy się do akcji i również u nas możecie otrzymać paczuchę za free!   darmowa dostawa obowiązuje przesyłki opłacone przelewem bankowym lub payu! wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem dpd! minimalna kwota zam...
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Tel. 42 296 02 71
Tel. 533 353 993
Tel. 500 777 767

Pon.-Pt w godz. 9:00-18:00

e-mail: sklep@hkhf.pl
MARKI JAKIE SPRZEDAJEMY
stat4u