Złóż reklamację
Chirosan 500g - stężony preparat do dezynfekcji w proszku na bazie aktywnego tlenu
zoomable

Najedź kursorem na zdjęcie aby uzyskać powiększenieKliknij na zdjęcie aby powiększyć
Chirosan 500g - stężony preparat do dezynfekcji w proszku na bazie aktywnego tlenu

Wystaw opinie

Stan: w magazynie
Masz pytania dotyczące tego produktu? Zadzwoń:
42 296 02 71
533 353 993
500 777 767

Chirosan 500g

Preparat na bazie aktywnego tlenu przeznaczony do jednoczesnego mycia i dezynfekcji narzędzi i sprzętu medycznego zanieczyszczonych substancjami organicznymi, dezynfekowania stomatologicznych mas wyciskowych (silikonowych, polieterowych i alginatowych) oraz powierzchni w zakładach opieki zdrowotnej i w profilaktyce ogólnej. Czyści i rozpuszcza krew, ropę, białko, plwocinę i wydzieliny. Stosowany zgodnie z zaleceniami nie koroduje metali i nie uszkadza dezynfekowanych powierzchni. 
 
Preparat działa bakteriobójczo, grzybobójczo, wirusobójczo, prątkobójczo i sporobójczo.

PRZYGOTOWANIE ROZTWORÓW:

Roztwór przygotować przez dokładne rozpuszczenie odpowiedniej ilości preparatu w wodzie. Przed użyciem  roztwór powinien odstać przez ok. 15 - 30 minut; w tym czasie dochodzi do aktywacji substancji czynnych. Do dozowania proszku użyć łyżeczki, w którą wyposażone jest każde opakowanie CHIROSAN-u. Równo  napełniona łyżeczka zawiera 8 g preparatu. 

SPOSÓB UŻYCIA: 
 
Narzędzia i sprzęt brudny po użyciu - zanieczyszczony sprzęt zanurzyć w 0,8 % roztworze preparatu. Zadbać o dokładne pokrycie powierzchni i wypełnienie wnętrza drenów, tub, węży, itp. roztworem oraz usunięcie pęcherzy powietrza. Dezynfekowane przedmioty moczyć w roztworze przez zalecany czas działania, następnie wypłukać wodą destylowaną lub demineralizowaną i wysuszyć. Stosować świeżo przygotowane roztwory. CHIROSAN doskonale nadaje się do stosowania w myjkach ultradźwiękowych. Zawiera inhibitory korozji i nie  uszkadza powierzchni stali nierdzewnych i chirurgicznych, szkła, porcelany, gumy i plastyku. Nie zaleca się stosowania preparatu do mycia i dezynfekowania endoskopów, elementów niklowanych, aluminiowych  i klejonych. 
 
Powierzchnie - czyste lub zanieczyszczone substancjami organicznymi (podłogi, ściany, meble, sprzęt stanowiący wyposażenie sal, inkubatory, korytarze, pokoje itp.) zmywać roztworem intensywnie według stopnia zabrudzenia. Umyte powierzchnie przetrzeć ścierką zwilżoną w roztworze i pozostawić działaniu (zalecany czas działania). 

 

 

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII

Grudzień

4

dzień darmowej dostawy - 5.12.2017r. jak co roku przyłączamy się do akcji i również u nas możecie otrzymać paczuchę za free!   darmowa dostawa obowiązuje przesyłki opłacone przelewem bankowym lub payu! wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem dpd! minimalna kwota zam...
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Tel. 42 296 02 71
Tel. 533 353 993
Tel. 500 777 767

Pon.-Pt w godz. 9:00-18:00

e-mail: sklep@hkhf.pl
MARKI JAKIE SPRZEDAJEMY
stat4u