Złóż reklamację
43. Crazy Color - toner - farba zmywalna do włosów - 100ml - VIOLETTE (FIOLETOWY)
zoomable

Najedź kursorem na zdjęcie aby uzyskać powiększenieKliknij na zdjęcie aby powiększyć
43. Crazy Color - toner - farba zmywalna do włosów - 100ml - VIOLETTE (FIOLETOWY)

Wystaw opinie

Stan: w magazynie
Masz pytania dotyczące tego produktu? Zadzwoń:
42 296 02 71
533 353 993
500 777 767

Crazy Color

toner, farba zmywalna do włosów

KOLOR UTRZYMUJE SIĘ DO 20 DNI!

100ml

Sposób użycia:

Krok 1: Po umyciu włosów szamponem, delikatnie osusz je ręcznikiem.

Krok 2: Nałóż równomiernie wybrany Crazy Color (pamiętaj u użyciu rękawiczek)

Krok 3: Pozostaw na 15-30 minut, a następnie dokładnie spłucz wodą.

Jak sprawić by Crazy Color utrzymywał się dłużej?

Z każdym myciem włosów kolor ma tendencję do blaknięcia. Jednak jeśli zastosujesz się do poniższych porad, kolor Twoich włosów dłużej pozostanie żywy i wyrazisty!

Unikaj szamponów przeciwłupieżowych! Szampony te zawierają składniki, które przeznaczone są do głębokiego oczyszczania włosów co sprawia szybsze blaknięcie koloru. Najlepiej używać szamponów do włosów farbowanych.

Spłukuj włosy zimną wodą! Po umyciu włosów szamponem, użyj zimnej wody do płukania włosów. Powoduje to zamykanie łusek włosów i utrwalenie koloru.

Używaj jak najmniej szamponu! Kolor traci na nasyceniu po każdym myciu włosów szamponem. Im mniej szamponu będziemy używać, tym kolor dłużej zachowa swoją jaskrawość.

Zakaz opalania! Zbyt długi bezpośredni kontakt z promieniami słonecznymi powoduje przyspieszone blaknięcie koloru.

Unikaj basenów! Chlor jest bardzo szkodliwy dla koloru włosów, powodując utratę jaskrawości i blaknięcie.

Jak sprawić by Crazy Color utrzymał się jak najkrócej?

Jeśli zmienisz zdanie i jak najszybciej będziesz chcieć pozbyć się nowego koloru swoich włosów, proponujemy stosowanie się do poniższych porad:

Myj włosy najczęściej jak się da! Codzienne mycie włosów spowoduje blaknięcie i zanikanie koloru.

Używaj szamponu przeciwłupieżowego! Szampony przeciwłupieżowe głęboko oczyszczają włosy i powodują jeszcze szybsze zanikanie koloru.

Idź do fryzjera! Zawsze możesz skorzystać z pomocy profesjonalisty, który wykona dekoloryzację Twoich włosów.

Usuwanie przebarwień skóry

Oto parę porad i trików jak pozbyć się niechcianych plam na skórze z użyciem składników dostępnych w każdym gospodarstwie domowym.

Alkohol - nasącz wacik alkoholem i przemyj zabarwione miejsce na skórze

Pasta do zębów -  nałóż ją na wacik i delikatnie przetrzyj skórę na linii włosów

Soda oczyszczona - zrób mieszankę sody oczyszczonej oraz wody z mydłem, zaaplikuj na przebarwioną skórę i delikatnie wetrzyj

Prosimy o przeczytanie i stosowanie się do poniższych instrukcji, tonery mogą powodować ostre reakcje alergiczne. Ten produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże z henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie koloryzuj włosów w przypadku wysypki na twarzy oraz wrażliwej, podrażnionej czy uszkodzonej skóry głowy; jeśli kiedykolwiek w przeszłości doświadczyłaś reakcji alergicznej po koloryzacji włosów lub po wykonaniu tatuażu z henny. Crazy Color może plamić skórę i odzież.

Wykonaj test na pojedynczym pasemku

Aby uniknąć przykrych niespodzianek, wykonaj poniższy test zanim zdecydujesz się na bardziej radykalną koloryzację. Nie zajmie to wiele czasu, a będziesz mieć pewność czy produkt jest dla Ciebie bezpieczny i czy na pewno wybrałaś odpowiedni kolor. Kieruj się poniższymi radami aby zapewnić sobie bezstresową koloryzację:

Pamiętaj aby użyć rękawiczek ochronnych! Tonery Crazy Color mogą odbarwiać skórę i plamić odzież. Prosimy o zachowanie ostrożności.

Krok 1: Bezpieczeństwo przede wszystkim! Na tym etapie masz 2 opcje do testów.

- utnij mały pukiel włosów (tym sposobem sprawdzisz jedynie kolor, a nie reakcję skóry)
- wybierz pasemko włosów w niewidocznym miejscu na głowie

Krok 2: Następnie zaaplikuj 1 łyżeczkę porządanego koloru na próbkę swoich włosów. Aby osiągnąć optymalne rezultaty, zawsze nakładaj farbę na mokre włosy.

Krok 3: Pozwól barwnikowi działać przez jakieś 15 minut (jeśli masz grube włosy to nawet 30 min.), a następnie dokładnie spłucz włosy wodą.

PS Pamiętajcie, że reakcje alergiczne mogą wystąpić nawet 24 godziny po koloryzacji. Jeśli w tym czasie nie doświadczysz żadnych niepokojących objawów, śmiało możesz korzystać z produktów Crazy Color.

Wykonaj test wrażliwości

Krok 1: Dokladnie oczyść wybrany do testu fragment skóry. Wybierz jakieś dyskretne miejsce jak wewnętrzna strona ramienia czy skóra za uchem.

Krok 2: Wyciśnij małą kroplę preparatu i pozostaw na skórze tak długo jak to tylko możliwe (zalecamy 48 godzin)!

Alergie występują niezywkle rzadko ale jeśli w czasie tego testu zaobserwujesz jakieś niepokojące objawy jak swędzenie, zaczerwienienie czy opuchlizna - NIEZWŁOCZNIE ZANIECHAJ UŻYWANIA PRODUKTU

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII

Grudzień

4

dzień darmowej dostawy - 5.12.2017r. jak co roku przyłączamy się do akcji i również u nas możecie otrzymać paczuchę za free!   darmowa dostawa obowiązuje przesyłki opłacone przelewem bankowym lub payu! wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem dpd! minimalna kwota zam...
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Tel. 42 296 02 71
Tel. 533 353 993
Tel. 500 777 767

Pon.-Pt w godz. 9:00-18:00

e-mail: sklep@hkhf.pl
MARKI JAKIE SPRZEDAJEMY
stat4u